Zielone palmy – zielono-złote zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Zielone palmy

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Zielone palmy - Dodatki weselne

Księga gości

Zielone palmy - Księga gości

Plan stołów

Zielone palmy - Plan stołów

Eleganckie zaproszenie ślubne boho

Czy zaproszenia ślubne mogą być jednocześnie boho i eleganckie? Jak najbardziej! Przedstawiamy wam wyrafinowane zaproszenia ślubne tropikalne z motywem palmowych liści. Takiego połączenia jeszcze nie znaliście!

Zaproszenia ślubne tropikalne zazwyczaj utrzymane są w jasnej, żywej kolorystyce. Ale to nie jedyna możliwość. Jeśli marzyły wam się zaproszenia ślubne tropikalne w nieco bardziej wyrafinowanej palecie kolorystycznej, to wreszcie mamy dla was idealną propozycję. Oto zielono-złote zaproszenia ślubne Zielone Palmy. To dość częste połączenie, ale szkopuł w tym przypadku tkwi w szczegółach, a dokładniej – w odcieniach. Ciemna, miejscami wpadająca niemal w czerń zieleń połączona ze złotem (kolor złoty to imitacja kolorystyczna) tworzy niezwykle szykowne połączenie. Całość umieszczona jest na białym tle, które stanowi równowagę na ciemnej zieleni, ale także nadaje całości nieco surowości. Dodatkiem jest czarny heksagon, na którym wypisane są imiona narzeczonych. To połączenie minimalizmu czerni i bieli oraz geometrycznych form z zielonymi klimatami boho. Całość dopełnia eleganckie złoto (kolor złoty to imitacja kolorystyczna) . Mieszanka wybuchowa!

Ciemna zieleń i złoto na białym tle

Te nietypowe zaproszenia ślubne boho do dowód na to, że za pomocą tego samego motywu można uzyskać różnorodne efekty i że na wszystko zależy od szczegółów. Tym razem eleganckiego wydźwięku zaproszeń ślubnych boho uzyskano poprzez zastosowanie nieco ciemniejszej kolorystyki (ciemna zieleń, czerń) i skontrastowanie jej z surową bielą. 

Wyrafinowane zaproszenia ślubne tropikalne

Takie zielono-złote zaproszenia ślubne eleganckie to idealny wybór zarówno na ślub w klimatach boho, jak i glamour. Są z jednej strony tropikalne, a z drugiej wyszukane, egzotyczne i eleganckie jednocześnie. Jeśli lubicie takie zestawienia kolorystyczne – zieleni i złota – to pomyślcie nad wyborem Zielonych Palm.