Jesienne peonie – Nie tylko na ślub jesienią!

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Jesienne peonie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Jesienne peonie Dodatki weselne

Księga gości

Jesienne peonie Księga gości

Plan stołów

Jesienne peonie Plan stołów

Kwiatowe zaproszenia ślubne w kolorach czerwieni, pomarańczy, żółci

Jesienne śluby są równie piękne i kolorowe, jak te wiosenne czy letnie. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranej palety barw. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych jesiennych utrzymanych w klasycznie jesiennej kolorystyce, to sprawdźcie nasze Jesienne Peonie, które zachwycają mieszanką barw. 

Jesienne Peonie to kwiatowe zaproszenia ślubne czerwone, żółte, pomarańczowe, różowe… – jak widzicie, są tu wszystkie typowo jesienne kolory. Te czerwone zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym wykorzystują przepiękne kwiaty – peonie (piwonie). W projekcie wykorzystano kwiaty o różnorodnych kształtach płatków i kolorach. Mamy więc tu zarówno bordowe piwonie, jak i te, w których żółty przechodzi w pomarańcz, a także nadający całości nieco spokoju pudrowy róż. Całość uporządkowano za pomocą motywu geometrycznego w pasującym, złotym kolorze. 

Zaproszenie ślubne piwonie – poznaj te kwiaty

Peonie możecie znać pod inną ich nazwą – piwonie. Pod obiema nazwami kryje się ok. 40 rodzajów tych pięknych kwiatów. Piwonie (peonie) charakteryzują się dużymi, silnie pachnącymi kwiatami o różnorodnych kolorach – od bieli i kremów przez róż czy pomarańcz aż po ciemną czerwień. To jedne z najpopularniejszych ślubnych kwiatów. Nie dość, że są naprawdę okazałe, przepięknie pachną i oferują mnóstwo odmian i wersji kolorystycznych, to jeszcze są dość wytrzymałe. Piwonie na zaproszeniach ślubnych Jesienne Peonie są wieczne – zawsze będziecie mogli cieszyć się ich intensywną barwą. Niestety, jeszcze nie potrafimy zamykać w naszych zaproszeniach ich pięknego aromatu.

Jesienne zaproszenia ślubne kwiatowe – nie tylko na ślub jesienią!

Oczywiście czerwone bądź żółte zaproszenia ślubne, jak Jesienne Peonie, świetnie sprawdzą się także na  ślub organizowany w inne miesiące. Niemniej taka paleta barw – ciepła, energetyczna, łącząca jasne kolory z ciemniejszymi – to klasyka jesiennych zaproszeń ślubnych. Jeśli szukacie kwiatowych zaproszeń ślubnych z czerwonymi kwiatami, to Jesienne Peonie będą strzałem w dziesiątkę.