Eko – Rustykalne zaproszenia ślubne na papierze ekologicznym

 

Zaproszenia ślubne na eko papierze

Coraz częściej obok estetyki, coraz ważniejsze są dla nas etyczne aspekty organizowania ślubu i wesela. Sięgamy po naturalne materiały, oferujemy naszym gościom wegetariańskie i wegańskie jedzenie, prosimy gości o zakup karmy dla schroniska zamiast kwiatów. Chcemy być less waste, wege i eko. Zaproszenia ślubne też mogą być ekologiczne, wystarczy, że wybierzemy takie wyprodukowane na odpowiednim papierze.

Dla niektórych kwestia zakupu zaproszeń ślubnych może stanowić problem – czy nie jest to zbytnie marnotrawstwo papieru? Ale jednak trudno zrezygnować z tradycji wręczania zaproszeń ślubnych, co zresztą jest idealnym sposobem na spotkanie się z najbliższymi. Zamiast więc całkowicie rezygnować z zaproszeń ślubnych, warto sięgnąć po ich bardziej przyjazną środowisku wersję – zaproszenia ślubne ekologiczne. Co je takimi czyni? To wykorzystanie odpowiedniego papieru. Zaproszenia ślubne na eko papierze to racjonalny kompromis między tradycją a ochroną środowiska.

Proste zaproszenia ślubne o rustykalnym zaproszeniu

Zaproszenia Eko to zaproszenia ślubne o rustykalnym charakterze. Przede wszystkim, nasz ekologiczny papier ma brązowy kolor, który idealnie wpisuje się w tematykę rustykalnych dekoracji ślubnych z użyciem naturalnego drewna. Brązowa jest również koperta, przewiązana szarym sznurkiem. Wspólnie tworzą prostą i bezpretensjonalną kompozycję. Zaproszenia ślubne Eko wykorzystują motyw liści, które, tak, jak font, występują w białym bądź czarnym kolorze – wedle wyboru.

Zaproszenia ślubne z motywem liści

Nasze zaproszenia ślubne Eko rustykalne to wybór dla Par, które szukają czegoś w odpowiedniej stylistyce, ale którym także nie jest obojętny los naszej planety i chcą, aby jak najwięcej elementów składających się na wesele, było przyjaznych środowisku. Bo takie z pewnością są zaproszenia ślubne Eko!

FORMAT

105 x 150 mm

CENY

30 – 50 sztuk: 3,25 zł
51 – 100 sztuk: 3,00 zł
powyżej 100 sztuk: 2,75 zł

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu zaproszeń ślubnych Eko

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z białym drukiem na papierze ekologicznym (takich jak ten) niektóre dodatki niemożliwe są do realizacji na papierze ekologicznym: plan stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesy – jest to jedynie imitacja papieru.

Dodatki Eko

Księga gości

Plan stołów

Eko Plan Stołów