Eko – Rustykalne zaproszenia ślubne na papierze ekologicznym

 

FORMAT

105 x 150 mm

Cena

3,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu zaproszeń ślubnych Eko

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z białym drukiem na papierze ekologicznym (takich jak ten) niektóre dodatki niemożliwe są do realizacji na papierze ekologicznym: plan stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesy – jest to jedynie imitacja papieru.

Dodatki Eko

Księga gości

Plan stołów

Eko Plan Stołów

Zaproszenia ślubne na eko papierze

Coraz częściej obok estetyki, coraz ważniejsze są dla nas etyczne aspekty organizowania ślubu i wesela. Sięgamy po naturalne materiały, oferujemy naszym gościom wegetariańskie i wegańskie jedzenie, prosimy gości o zakup karmy dla schroniska zamiast kwiatów. Chcemy być less waste, wege i eko. Zaproszenia ślubne też mogą być ekologiczne, wystarczy, że wybierzemy takie wyprodukowane na odpowiednim papierze.

Dla niektórych kwestia zakupu zaproszeń ślubnych może stanowić problem – czy nie jest to zbytnie marnotrawstwo papieru? Ale jednak trudno zrezygnować z tradycji wręczania zaproszeń ślubnych, co zresztą jest idealnym sposobem na spotkanie się z najbliższymi. Zamiast więc całkowicie rezygnować z zaproszeń ślubnych, warto sięgnąć po ich bardziej przyjazną środowisku wersję – zaproszenia ślubne ekologiczne. Co je takimi czyni? To wykorzystanie odpowiedniego papieru. Zaproszenia ślubne na eko papierze to racjonalny kompromis między tradycją a ochroną środowiska.

Proste zaproszenia ślubne o rustykalnym zaproszeniu

Zaproszenia Eko to zaproszenia ślubne o rustykalnym charakterze. Przede wszystkim, nasz ekologiczny papier ma brązowy kolor, który idealnie wpisuje się w tematykę rustykalnych dekoracji ślubnych z użyciem naturalnego drewna. Brązowa jest również koperta, przewiązana szarym sznurkiem. Wspólnie tworzą prostą i bezpretensjonalną kompozycję. Zaproszenia ślubne Eko wykorzystują motyw liści, które, tak, jak font, występują w białym bądź czarnym kolorze – wedle wyboru.

Zaproszenia ślubne z motywem liści

Nasze zaproszenia ślubne Eko rustykalne to wybór dla Par, które szukają czegoś w odpowiedniej stylistyce, ale którym także nie jest obojętny los naszej planety i chcą, aby jak najwięcej elementów składających się na wesele, było przyjaznych środowisku. Bo takie z pewnością są zaproszenia ślubne Eko!