Tropikalne liście. Zielono-złote zaproszenia ślubne z motywem tropikalnych liści

FORMAT

118 x 168 + bilecik 110 x 75 mm
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Tropikalne liście

Księga gości

Księga gości do zaproszenia ślubnego Tropikalne liście

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia ślubnego Tropikalne liście

Wesela w stylu tropikalnym to ostatni krzyk mody. Od kilku sezonów nie przestają zachwycać. Urok tropików to jeden z najpiękniejszych motywów wymarzonych uroczystości ślubnych.

Ponadto jeżeli są Państwo zainteresowani innymi naszymi zaproszeniami wykorzystującymi tropikalne i egzotyczne motywy to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w tej kategorii.

Bogato dekorowane tropikalne zaproszenia ślubne

Zielono-złote zaproszenia ślubne Tropikalne Liście to gratka dla każdej pary, która pragnie zaprosić swoich gości na wesele w iście wakacyjnym stylu. Choć nie każdy może sobie pozwolić na zorganizowanie uroczystości na egzotycznej wyspie, to jednak zaproszenia Tropikalne Liście pozwolą uzyskać namiastkę rajskiego klimatu.

Złoto-zielone zaproszenia ślubne wykorzystujące motyw liści to jeden z popularniejszych trendów – połączenie ciemnej zieleni i szlachetnego złota jest z jednej strony energetyczne a z drugiej eleganckie. Całości dopełni kremowe tło, które nadaje całości szyku oraz pasująca złota koperta. Takie zaproszenia ślubne zielone sprawdzą się zarówno wśród osób, które planują imprezę w tropikalnym stylu, jak i takich, które szukają ciekawych zaproszeń ślubnych zielono-złotych.

Złoto-zielone zaproszenia ślubne w złotej kopercie

Zaproszenia złoto-zielone fantastycznie komponować będą się z dekoracjami ślubnymi utrzymanymi w podobnej kolorystyce – liście monstery i palm, kolorowe, egzotyczne kwiaty oraz złote stojaki na bukiety, świeczniki czy sztućce. 

Tropikalne zaproszenia z motywem liści

Zaproszenia złoto-zielone w liście to idealna propozycja dla lubujących się w najnowszych trendach – także tych weselnych. Zielone liście przywodzą na myśl tropikalne lasy, złoto natomiast – piaszczyste plaże. Zaproście swoich gości na niezapomnianą przygodę w egzotycznym stylu.