Złoty marmur. Minimalistyczne biało-złote zaproszenia ślubne z motywem marmuru

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Złoty Marmur Wklejka

FORMAT

110 x 150 mm + bilecik 110 x 75 mm

Cena

8,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki Złoty marmur

Księga gości

Złoty marmur Księga

Plan stołów

Złoty marmur plan stołów

Eleganckie i nowoczesne zaproszenia ślubne w białym kolorze

Motyw marmuru nieustannie pozostaje jednym z najgorętszych trendów i to nie tylko w branży ślubnej. Biel marmuru w oczywisty sposób koresponduje z tematyką ślubu i wesela, a sam marmuru kojarzy nam się z luksusem i przepychem w dobrym guście. Nie dziwi więc fakt, że taką popularnością cieszą się białe zaproszenia ślubne z marmurem w roli głównej.

Białe zaproszenia na ślub Złoty Marmur podchodzą do tego tematu w nieco inny sposób. Zamiast białych, ale wciąż bardzo klasycznych zaproszeń ślubnych, do czynienia mamy z nowoczesnymi zaproszeniami na ślub. Niezwykle proste liternictwo oraz złoty kolor wykorzystany do stworzenia geometrycznych form sprawiają, że to minimalistyczne zaproszenie ślubne zadowoli wszystkich, którzy szukają czegoś odświeżającego, ale dobrze przemyślanego.

Białe zaproszenia ślubne zamknięte w złotej kopercie

Minimalistyczne zaproszenia ślubne z motywem marmuru i złotymi akcentami to sprawdzone rozwiązanie. Jeśli planujecie ślub i wesele w stylu eleganckim, klasycznym bądź glamour, biały marmur i złoto sprawdzą się idealnie. Takie nowoczesne zaproszenia ślubne z pewnością spełnią wasze oczekiwania.

Motyw marmuru – nieustannie w modzie

Biało-złote zaproszenia ślubne i motyw marmuru to trendy obecne w przemyśle ślubnym już od wielu sezonów i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będą raczyć nas swoim pięknem. Jeśli jednak biel i złoto to dla was zbyt mało, możecie połączyć te minimalistyczne zaproszenia ślubne z maleńkimi gałązkami ciemnozielonych liści dołączonych do zaproszeń.