Ze zdjęciem w tle – Eleganckie biało-czarne zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Ze zdjęciem w tle

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze zdjęciem w tle - Dodatki weselne

Księga gości

Ze zdjęciem w tle - Księga gości

Plan stołów

Ze zdjęciem w tle - Plan stołów

Minimalistyczne zaproszenie ślubne ze zdjęciem

Biel i czerń nie są być może kolorami, które jako pierwsze przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o zaproszeniach ślubnych. A jednak, eleganckie zaproszenia ślubne biało-czarne to idealna propozycja dla osób, które szukają klasycznych propozycji w gustownej formie. Jeśli zamiast kolorowych zaproszeń szukacie czegoś o nieco węższej palecie kolorystycznej, czarno-białe zaproszenia ślubne mogą być strzałem w dziesiątkę. 

Biało-czarne obrazy mogą kojarzyć nam się ze starymi fotografiami czy filmami. Ale to efekt wykorzystywany w fotografii również obecnie. Zastosowanie jedynie czerni i bieli nadaje obrazom ponadczasowości i klasyki. Takie właśnie są zaproszenia ślubne Ze Zdjęciem w Tle. Na obu stronach prostokątnego zaproszenia na całej jego powierzchni umieszczone jest zdjęcie was w wersji czarno-białej. Znajdziecie je także na kopercie. Mimo tego, że zdjęcie stanowi tło, wszystkie napisy są widoczne i czytelne. Zapisane prostym, eleganckim fontem w dwóch kolorach – czarnym i różowym – świetnie komponują się z fotografią. Te minimalistyczne zaproszenia ślubne ze zdjęciem idealnie sprawdzą się, jeśli decydujecie się na uroczystość w klasycznym stylu. 

Eleganckie zaproszenia ślubne biało-czarne

Czerń i biel to synonim elegancji. Zaproszenia Ze Zdjęciem w Tle z jednej strony mogą wydawać się nieco powściągliwe, ale wystarczy dobór odpowiedniego zdjęcia z wami – pełnego miłości i czułości – a nawet czarno-białe zaproszenia ślubne mogą emanować ciepłem. 

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem – dla kogo?

Zaproszenie na ślub ze zdjęciem to idealny sposób na spersonalizowanie zaproszeń ślubnych. To gwarancja, że wasze zaproszenia będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zaproszenie ślubne ze zdjęciem to także piękna pamiątka.