Akwarela ze Zdjęciem. Delikatne zaproszenia ślubne z fotografią

FORMAT

168 x 118 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Akwarela ze zdjęciem

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Akwarela ze zdjęciem

Księga gości

Księga gości do projektu Akwarela ze zdjęciem

Plan stołów

Plan rozsadzenia Gości weselnych do projektu Akwarela ze zdjęciem

Białe zaproszenia na ślub ze zdjęciem

Zaproszenie ślubne ze zdjęciem to fantastyczny sposób na spersonalizowanie zaproszenia. Jeśli więc macie ładne zdjęcie, na przykład wykonane podczas sesji narzeczeńskiej, możecie umieścić je na zaproszeniu. Jako że zdjęcie, jeśli nie jest wykonane w czerni i bieli, zawiera zazwyczaj wiele elementów w różnorodnej kolorystyce, najlepiej sprawdzi się w towarzystwie minimalistycznego projektu graficznego, takiego jak zaproszenie ślubne Akwarela ze Zdjęciem.

Akwarela ze Zdjęciem to delikatne zaproszenia ślubne z motywem akwarelowego rozmycia. Na białym tle znajdziecie rozmyte plamy w kolorze herbaty. Takie odcienie brązów i beży świetnie sprawdzą się chociażby jako zaproszenia ślubne na uroczystość odbywającą się  jesienią bądź zimą. Warto, aby wybrane przez was zdjęcie, w jakiś sposób korelowało kolorystycznie z barwami projektu. Całość dopełnia elegancki, prosty font. Imiona narzeczonych zapisane są fontem stylizowanym na pismo ręczne.

Białe zaproszenia ślubne z efektem akwareli

Białe zaproszenia ślubne o tak ograniczonej kolorystyce mogłyby wydać się niektórym nudne – nic bardziej mylnego. Minimalistyczna paleta barw w połączeniu z pięknym zdjęciem dają niezwykle romantyczny efekt. Chłodna kolorystyka nadaje całości dodatkowo eleganckiego wydźwięku. Idealnie odnajduje się w takiej palecie barw efekt rozmycia. Zaproszenia ślubne akwarela w tym przypadku imitują plamy po herbacie bądź kawie z mlekiem. Efekt jest magiczny.

Zaproszenie ze zdjęciem na ślub – personalizowane zaproszenie

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem to idealny sposób na spersonalizowanie papeterii ślubnej. Takie zaproszenia ze zdjęciem na ślub to także fantastyczna pamiątka, zarówno dla gości, jak i dla was samych. A jeśli uważacie, że nie macie odpowiedniego zdjęcia, to wybór zaproszenia ślubnego ze zdjęciem może być dobrym argumentem za zorganizowaniem sobie sesji narzeczeńskiej.