Różowe piwonie – eleganckie kwiatowe zaproszenia ślubne

Różowe piwonie Zaproszenia ślubne

Różowe piwonie Zaproszenia ślubne

Wersja prostokątna

Różowe piwonie Wersja prostokątna

Różowe piwonie Zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Wersja prostokątna: 118 x 168 mm

Cena

4,75 zł

Wersja prostokątna: 4,75 zł.
Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Różowe piwonie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Różowe piwonie Dodatki weselne

Księga gości

Księga gości do projektu Różowe piwonie

Plan stołów

Plan stołów do projektu Różowe piwonie

Różowe piwonie na zaproszeniach ślubnych

Choć kolor różowy niektórym jeszcze kojarzy się mało elegancko, to prawda jest taka, że róż, tak, jak ma wiele odcieni, tak też ma wiele oblicz. Różowy może być z jednej strony uroczy, a z drugiej niezwykle elegancki; może być delikatny, ale także może być niezwykle nasycony i pełen energii. Różowe zaproszenia ślubne sprawdzą się więc w bardzo wielu stylach. Tym razem mamy do czynienia z ich wyszukaną formą.

Kwadratowe zaproszenia ślubne Różowe Piwonie to gustowna propozycja dla osób, które nie boją się bogatych, wręcz barokowych dekoracji, w tym przypadku wynikających z sięgnięcia po rozłożyste, ogromne kwiaty piwonii. Zaproszenia ślubne w piwonie gwarantują bogaty, piękny kwiatowy print. Z jednej strony jest to projekt dość odważny, ale zarazem klasyczny, bo czy zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym nie są właśnie swoistą klasyką?

Piwonie – modne kwiaty na zaproszeniach ślubnych

Piwonie to jedne z obecnie najmodniejszych kwiatów. Zawdzięczają to przede wszystkim ogromnym kwiatostanom dostępnym w najróżniejszych barwach – od bieli i kremów przez żółcie i pomarańcze po ciemne róże i czerwienie. W tym wypadku oprócz bogactwa formy, czyli kształtów kwiatów, do czynienia mamy także z bogactwem treści, czyli silnym, mocno nasyconym kolorem różowym. Jednakże dzięki zastosowaniu białego tła udało się uspokoić projekt i nadać mu eleganckiego wydźwięku. Tak okazałe kwiaty nie potrzebują bowiem dodatkowej dekoracji – same w sobie są najpiękniejsza ozdobą. 

Różowe zaproszenia ślubne – dla kogo?

Zaproszenia ślubne w różowe kwiaty mogłyby niektórych odrzucić – zbyt słodkie, infantylne, może dla niektórych nawet kiczowate. Ale nasze projekty potrafią wydobyć z tego pięknego koloru wszystko, co najlepsze – bez względu na to, czy jest to delikatny pudrowy róż, czy też dostojny ciemnoróżowy. Te zaproszenia ślubne w peonie to piękne, bogato zdobione zaproszenia ślubne kwiatowe, które idealnie sprawdzą się zarówno na ślubie w stylu eleganckim czy glamour, jak i boho czy romantycznym.