Orientalna Podróż – egzotyczne zaproszenia ślubne inspirowane Japonią

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

6,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Orientalna podróż

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Orientalna podróż - Dodatki weselne

Księga gości

Orientalna Podróż - Księga gości

Plan stołów

Orientalna Podróż - Plan stołów

Orientalne zaproszenia ślubne ze zwierzętami 

Orientalna Podróż to niezwykle oryginalne, tematyczne zaproszenia ślubne inspirowane sztuką i kulturą Japonii. Wprawne oko zauważy tu zarówno elementy graficzne kojarzące się z Krajem Kwitnącej Wiśni, jak i pomniejsze smaczki. Zdradźmy więc tajemnice tych zaproszeń ślubnych egzotycznych.

Głównym motywem naszych zaproszeń ślubnych orientalnych jest oczywiście Góra Fuji. Właściwie nie jest to góra, a stratowulkan, a także najwyższy szczyt Japonii. Dla Japończyków, a zwłaszcza wyznawców shintō, jest to miejsce święte. Nic więc dziwnego, że tak często Fuji była obiektem artystycznych prac – wspomnieć należy choć dwa najsłynniejsze cykle, „36 widoków góry Fudżi” autorstwa  Hokusai Katsushika i  „36 widoków góry Fudżi” autorstwa  Hiroshige Andō. Prosta, niemal symetryczna góra o pokrytym śniegiem szczytem, to zdecydowanie jeden ze znaków rozpoznawalnych Japonii.

Ale na naszych zaproszeniach ślubnych Orientalna Podróż odnaleźć można także inne motywy. Są to kot i ryba, a dokładniej figurka kota zwana Maneki-neko oraz japoński karp KOI. Maneki-neko to niezwykle popularna postać siedzącego kota z podniesioną łapą (lewą lub prawą), która porusza się w przód i tył, zapraszającym niemal gestem. Ustawiana przed wejściami do sklepów, restauracji i innych miejsc, zwabia klientów. Kogo zwabi Maneki-neko z naszych zaproszeń? Z pewnością gości na Waszą uroczystość. Ale te figurki często spotkać można także w domach, w których mają  wabić dobrobyt i oddalać nieszczęścia. 

Natomiast karp KOI to ozdobna ryba akwariowa (inaczej niż karp, którego znamy w Polsce) symbolizująca wiele rzeczy, ale przede wszystkich bogactwo i sukces. Jednakże dwa karpie KOI mają jeszcze jedno, ważne znaczenie – symbolizują bowiem szczęśliwy, udany związek.

Zaproszenia ślubnym z Japonią na planie głównym

Chciałoby się rzec, że to nie wszystko – zgaszone barwy i opływowe kształty przywołują dzieła tradycyjnej sztuki japońskiej, papier pokrywa delikatny wzór wachlarza, wzorowany na klasycznym wachlarzu japońskim, a imiona pary młodej zapisane są zamaszystym pismem wzorowanym na piśmie ręcznym, subtelnie nawiązującym do niezwykłej sztuki kaligrafii.

Dla kogo Orientalna Podróż?

Takie zaproszenia ślubne egzotyczne będą idealne nie tylko dla wszystkich fanów Japonii czy Wschodniej Azji, ale także dla każdego wielbiciela podróży i różnorodnych kultur. Jeśli więc marzy Wam się orientalna podróż, zaproście na nią także swoich gości – będą oczarowani!