Złoty eukaliptus. Biało-złote zaproszenia ślubne z motywem marmuru i eukaliptusem

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro.

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Złoty eukaliptus na marmurze - dodatki weselne

Księga gości

Plan stołów

Złoty eukaliptus na marmurze - plan rozsadzenia gości na wesele

Organizując wesele z pewnością warto zwrócić uwagę na panujące trendy. Różnorodność rozwiązań, łączenia fontów i grafik to nie lada wyzwanie, by stworzyć minimalistyczne złote dekoracje i zaproszenia.

Ponadto jeżeli są Państwo zainteresowani innymi naszymi zaproszeniami, w których użyliśmy błyszczących folii, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi projektami zaproszeń ślubnych z tej kategorii.

Złoty Eukaliptus – eleganckie zaproszenia ślubne z modnymi motywami

Jednocześnie klasyczne i ultramodne – takie są zaproszenia ślubne Złoty Eukaliptus. Brzmi jak coś niemożliwego? A jednak, te biało-złote zaproszenia ślubne z motywem marmuru to połączenie kilku najgorętszych trendów w branży ślubnej – białego marmuru, złota, gałązek eukaliptusa oraz motywu geometrycznego. Całość jednak nie przytłacza i tworzy spójną całość. Delikatne kolory – biel i przygaszona zieleń – oraz złote zdobienia nadają całości klasycznego, ponadczasowego wydźwięku.

Modne zaproszenia ślubne – eukaliptus, złoto, biały marmur

Zaproszenia ślubne z eukaliptusem to jedne z najpopularniejszych modeli. Dzieje się tak dlatego, że sam eukaliptus stał się modną rośliną służącą do dekorowania sal czy tworzenia bukietów. Równie popularne są zaproszenia ślubne z motywem marmuru – biały marmur to wzór zarówno delikatny, a więc idealny na taką okazję jak ślub, a zarazem niezwykle luksusowy. Dodatkowo, biel marmuru idealnie współgra ze złotem. W przypadku biało-złotych zaproszeń ślubnych Złoty Eukaliptus, złote są litery (mamy tutaj klasyczne liternictwo) oraz figury geometryczne – heksagon z przodu oraz prostokąt na odwrocie zaproszenia. Zaproszenia ślubne geometryczne są bardzo często minimalistyczne, oszczędne w projekcie oraz nowoczesne. Ten powiew minimalizmu widoczny jest również w tym projekcie. Całość skrywa złota koperta. 

Szukasz eleganckich zaproszeń ślubnych z marmurem?

Złoty Eukaliptus zachwyca także jakością wykonania. Zaproszenia pokryte są złotą folią – złote elementy nie prześwitują i nie ulegają ścieraniu, dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie cieszyć swoje oczy ich pięknem przez te wszystkie miesiące, podczas których oczekujecie na uroczystość. Złoty Eukaliptus to zdecydowanie wybór idealny zarówno dla osób szukających eleganckich, jak i modnych zaproszeń ślubnych – marmur, eukaliptus, złote elementy i figury geometryczne. Wszystkie te gorące trendy znajdziesz w tych biało-złotych zaproszeniach ślubnych.