Złota smuga – zaproszenia ślubne ze złotym motywem

 

FORMAT

147 x 147 mm + bilecik 100 x 100 mm

Cena

8,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesów.

Dodatki Złota smuga

Księga gości

Złota Smuga Księga Gości

Plan stołów

Minimalistyczne zaproszenia ślubne złote

Złoto i minimalizm? Jak najbardziej! Zaproszenia ślubne Złota Smuga udowodnią wam, że złote zaproszenia ślubne wcale nie muszą być bogato zdobione i że wystarczy kilka elementów, aby zaproszenia wyglądały jednocześnie elegancko i nowocześnie. 

Biało-złote zaproszenia ślubne Złota Smuga to kolejny przykład na to, że biel i złoto świetnie ze sobą współgrają. Nic dziwnego, że to jedno z ulubionych połączeń kolorystycznych branży ślubnej. Tym razem mamy do czynienia z ciekawym przykładem jak złoty kolor może zostać ograny w nowoczesny, minimalistyczny sposób. Nasze zaproszenia ślubne złote składają się z dwóch kart. Na obu pierwszym co rzuca się w oczy są sporej wielkości nagłówki w eleganckim kolorze onyksu. Wykonano je za pomocą fontu stylizowanego na literach malowanych pędzlem. Każdy z tych okazałych nagłówków został podkreślony złotą smugą, skąd też nazwa naszych zaproszeń ślubnych ze złotym motywem. Tak naturalny i elegancki efekt udało nam się uzyskać korzystając z uszlachetniającej druk folii w kolorze prawdziwego złota. Złote elementy zaproszenia błyszczą się więc cudownie, przywodząc na myśl roztopione złoto. 

Biało-złote zaproszenia ślubne z wyróżniającym się fontem

Technika liter malowanych pędzlem nie jest najczęściej spotykana w zaproszeniach ślubnych. W projektach stosuje się zazwyczaj font stylizowany na delikatne, ale zamaszyste pismo odręczne albo eleganckie, klasyczne fonty – często też zestawia się te dwie techniki razem. Taki wyróżniający się, zarówno rozmiarem, jak i kolorem oraz oczywiście samą stylistyką font z pewnością przyciąga wzrok i zapada w pamięci na długo.

Zaproszenia na ślub złote – dla kogo?

Zaproszenia na ślub złote kojarzone są przede wszystkim z elegancją – i słusznie, nie inaczej jest bowiem tym razem. Jednak zamiast klasycznej elegancji, Złota Smuga proponuje nowoczesne podejście do tematu. Bardzo ograniczona paleta kolorystyczna (biel, złoto, onyks)i wybór kilku dużych elementów dekoracyjnych (font, złote smugi) zamiast wielu drobnych sprawiają, że zaproszenie ślubne Złota Smuga to klasyka w nowoczesnym wydaniu.