Awangardowe – nowoczesne zaproszenia ślubne w ciepłej tonacji

Minimalistyczna forma, bogactwo kolorów

Choć z roku na roku na rynku dostępnych jest coraz więcej niestandardowych projektów zaproszeń ślubnych, większość nadal stanowią klasyki. A jednak gusta ulegają zmianom – jak i mody. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zaproszenia ślubne Awangardowe, które nawiązują do najnowszych trendów w designie. 

Awangardowe to nowoczesne zaproszenia ślubne, które łączą ze sobą minimalizm formy z nieoczywistymi połączeniami kolorystycznymi i organicznymi kształtami, tak popularnymi obecnie chociażby we wnętrzach. Zamiast kwiatów, zielonych gałązek czy gruchających gołąbków, główny element dekoracyjny Awangardowych stanowią organiczne kształty – owale, kreski i kropki. Te abstrakcyjne formy wyglądają jak narysowane bądź namalowane na papierze, jakby ten został własnoręcznie ozdobiony przez artystę. Nietuzinkowe są także same kolory – głęboka czerwień i ciemny żółty (na granicy niemal z pomarańczem) oraz jasnoróżowy, turkusowy i szary. Aby nie przytłoczyć całości, kolory i fantazyjne kształty umieściliśmy jedynie na obrzeżach zaproszeń, środek pozostawiając pustym. 

Zaproszenia ślubne czerwone – dla kogo?

Czerwony to dość odważny kolor, ale to także kolor miłości. Tutaj nie został jednak użyty w romantycznym wydźwięku. Razem z żółcią i turkusem tworzą mocną kolorystyczną trójkę. Takie czerwone zaproszenia ślubne można z powodzeniem wykorzystać nie tylko na ślub jesienią, ale w każdej porze roku. Awangardowe to także dobra propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych pomarańczowych. Ciemny żółty to idealna alternatywa dla pomarańczowego. Choć nie jest tu jedyną dominującą barwą, tworzy z czerwienią fantastyczny duet.

Nietuzinkowe zaproszenia ślubne – komu przypadną do gustu?

Takie zaproszenia ślubne, nowoczesne i awangardowe, to idealna propozycja dla osób, które mają wyrobiony gust, lubią współczesny design i wiedzą, czego chcą. Jeśli fascynuje was nowoczesne wzornictwo, kochacie naturalną kolorystykę i nie obawiacie się niestandardowych propozycji ślubnych, to zaproszenia Awangardowe są dla was.

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Awangardowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Awangardowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Awangardowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Awangardowe