Awangardowe – nowoczesne zaproszenia ślubne w ciepłej tonacji

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Awangardowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Awangardowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Awangardowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Awangardowe

Minimalistyczna forma, bogactwo kolorów

Choć z roku na roku na rynku dostępnych jest coraz więcej niestandardowych projektów zaproszeń ślubnych, większość nadal stanowią klasyki. A jednak gusta ulegają zmianom – jak i mody. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zaproszenia ślubne Awangardowe, które nawiązują do najnowszych trendów w designie. 

Awangardowe to nowoczesne zaproszenia ślubne, które łączą ze sobą minimalizm formy z nieoczywistymi połączeniami kolorystycznymi i organicznymi kształtami, tak popularnymi obecnie chociażby we wnętrzach. Zamiast kwiatów, zielonych gałązek czy gruchających gołąbków, główny element dekoracyjny Awangardowych stanowią organiczne kształty – owale, kreski i kropki. Te abstrakcyjne formy wyglądają jak narysowane bądź namalowane na papierze, jakby ten został własnoręcznie ozdobiony przez artystę. Nietuzinkowe są także same kolory – głęboka czerwień i ciemny żółty (na granicy niemal z pomarańczem) oraz jasnoróżowy, turkusowy i szary. Aby nie przytłoczyć całości, kolory i fantazyjne kształty umieściliśmy jedynie na obrzeżach zaproszeń, środek pozostawiając pustym. 

Zaproszenia ślubne czerwone – dla kogo?

Czerwony to dość odważny kolor, ale to także kolor miłości. Tutaj nie został jednak użyty w romantycznym wydźwięku. Razem z żółcią i turkusem tworzą mocną kolorystyczną trójkę. Takie czerwone zaproszenia ślubne można z powodzeniem wykorzystać nie tylko na ślub jesienią, ale w każdej porze roku. Awangardowe to także dobra propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych pomarańczowych. Ciemny żółty to idealna alternatywa dla pomarańczowego. Choć nie jest tu jedyną dominującą barwą, tworzy z czerwienią fantastyczny duet.

Nietuzinkowe zaproszenia ślubne – komu przypadną do gustu?

Takie zaproszenia ślubne, nowoczesne i awangardowe, to idealna propozycja dla osób, które mają wyrobiony gust, lubią współczesny design i wiedzą, czego chcą. Jeśli fascynuje was nowoczesne wzornictwo, kochacie naturalną kolorystykę i nie obawiacie się niestandardowych propozycji ślubnych, to zaproszenia Awangardowe są dla was.