Kawowe – Brązowe zaproszenia ślubne w kwiaty

Zaproszenie kawowe z wklejką

Zaproszenie kawowe

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Zaproszenie kawowe wyklejka

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Kawowe dodatki weselne

Księga gości

Kawowe Księga Gości

Plan stołów

Kawowe zaproszenia ślubne – jesienna kolorystyka i motyw kwiatów

Zmęczeni ślubnymi przygotowaniami? Rozsiądźcie się wygodnie i sięgnijcie po Kawowe – idealne zaproszenia ślubne na jesień i nie tylko. 

Kawowe to zaproszenia ślubne z motywem akwareli utrzymane w jasnobrązowej kolorystyce nawiązującej do kawy właśnie. Brązowe i beżowe barwy połączyliśmy ze zgaszoną zielenią roślinnych motywów oraz z eleganckim fontem. To piękna, elegancka kompozycja, która przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają wyważonej i gustownej propozycji zaproszeń ślubnych z kwiatami idealnie nadającej się na wesele jesienną porą.

Zaproszenia ślubne brązowe – nietypowa kolorystyka

Choć brązowy nie jest typowym kolorem na ślub, to odpowiednio potraktowany potrafi się odwdzięczyć. Tak jest w przypadku brązowych zaproszeń ślubnych Kawowe. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy kilka odcieni jasnego brązu, a może wręcz beżu. Przede wszystkim brązowe jest tło w formie rozmytej akwareli, a może powinniśmy powiedzieć – rozlanej kawy z mlekiem. Także wykorzystany w zaproszeniach ślubnych motyw kwiatowy zawiera brązowe elementy, które świetnie dogadują się ze zgaszoną zielenią, tworząc eleganckie połączenie pełne smaku. I choć na zdjęciu proponujemy wam kawową kopertę, to wybrać możecie każdy inny kolor. 

 Kawowe – idealne zaproszenia ślubne jesienne

Taka kolorystyka w połączeniu z kwiatami daje piękne zaproszenia ślubne jesienne, choć oczywiście sięgnąć mogą po nie pary, które planują ślub i wesele także w inne miesiące. Zaproszenia ślubne z kwiatami w takiej kolorystyce idealnie komponować będzie się z brązowiejącymi trawami i zmieniającymi kolor z zielonych na żółte, czerwone i brązowe właśnie liście.