Kwiaty i paprocie – nostalgiczne zaproszenia ślubne leśne

 

Na leśnej polanie – rustykalne zaproszenia ślubne Kwiaty i Paprocie

Kwiaty i Paprocie to absolutnie przepiękne zaproszenia ślubne o naturze pełnej paradoksów i sprzeczności – z jednej strony to białe zaproszenia ślubne, ale z dominującą, ciemną kolorystyką; są rustykalne, ale w tym samym czasie niesamowicie klasyczne i eleganckie; bogate w dekoracyjne grafiki, ale o minimalistycznym charakterze. Poznajcie wszystkie uroki tych zaproszeń ślubnych leśnych i pokochajcie je równie mocno jak my!

Eleganckie zaproszenie ślubne Kwiaty i Paprocie tworzy chłodne, białe tło oraz liczne kompozycje kwiatów i liści w ciemnych, stonowanych barwach – przygaszonej i butelkowej zieleni oraz fiolecie w różnorodnych odcieniach. Całość to idealne wyważenie pomiędzy wręcz ascetycznym, niezwykle jasnym tłem oraz bogatym, barokowym wręcz zdobieniem liści i kwiatów w ciemnych barwach. Takie połączenie zaowocowało powstaniem niezwykle melancholijnej, nostalgicznej i romantycznej otoczki, która przywodzi na myśl bajkową scenerię z okrytej mgłą leśnej polany. Całości dopełnia bardzo klasyczne i eleganckie liternictwo, które nadaje całości spokoju i harmonii. Pismo w minimalistycznym kroju doskonale komponuje się z ciemnymi różami i smukłymi gałązkami. Odlatujące ptaki i delikatne drzewa podkreślają jesienny charakter tego modelu. Złote liternictwo nadaje eleganckiego tonu. Dodatkowo całość, składająca się z dwóch oddzielnych bilecików.

Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Zaproszenia ślubne leśne w chłodnej kolorystyce

Zaproszenia ślubne w zielone liście to zazwyczaj pełne energii, tropikalne propozycje lub eteryczne, delikatne projekty. Ale Kwiaty i Paprocie są inne. Te rustykalne zaproszenia ślubne, dzięki zastosowaniu ciemniejszej tonacji barw, są z jednej strony niezwykle wyszukane, a z drugiej absolutnie naturalne i nieokiełznane. 

Zaproszenia ślubne z liśćmi w eleganckim wydaniu

Jeśli nie jesteście w stanie się zdecydować, co wolicie – klasyczną elegancję czy rustykalny luz – wybierzcie obie te rzeczy. Nasze eleganckie zaproszenia ślubne leśne to świetny przykład na to, że można mieć wszystko, czego się zabraknie. 

FORMAT

125 x 175 + bilecik 110 x 75 mm
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Kwiaty i paprocie Dodatki

Księga gości

Kwiaty i paprocie Księga Gości

Plan stołów

Kwiaty i paprocie Księga Gości