Leśna harmonijka – Ekologiczne zaproszenia ślubne

 

Leśna harmonijka na papierze kukurydzianym

FORMAT (mniejszy od pozostałych)

105 x 296 mm (składane do 105 x 74 mm) – prosimy o dokładne zwrócenie uwagi na mały format.

W komplecie koperta ekologiczna.

Cena

6,25 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów drukowanych na papierze ekologicznym (takich jak ten) niektóre dodatki niemożliwe są do realizacji na papierze ekologicznym: plan stołów, etykiety na butelki, księgi gości oraz magnesy – jest to jedynie imitacja papieru.

Leśna harmonijka CC - dodatki weselne

Księga gości

Leśna harmonijka CC - księga Gości

Plan stołów

Leśna harmonijka CC - plan stołów

Składane zaproszenia ślubne na eko papierze

Leśna Harmonijka to ekologiczne zaproszenia ślubne w formie harmonijki. Nietypowa forma nadaje im uroczego charakteru, tak, jak i leśny motyw wyglądający niczym malowany akwarelami.

Te zaproszenia ślubne składane wykonane są z papieru kukurydzianego. Każda z tych opcji jest zdecydowanie przyjazna środowisku. W komplecie znajduje się także szara koperta z eko papieru. Same zaproszenia utrzymane są w jasnej kolorystyce w niezobowiązującym stylu. Na białym tle przewijają się zarówno gałęzie, jak i całe drzewa. Dodatkowo na zaproszeniach znajdziemy leśne ptactwo i rudego liska. Projekt dopełnia delikatne, proste liternictwo, które idealnie oddaje niezobowiązującego ducha zaproszeń ślubnych Leśna Harmonijka. To idealna propozycja zarówno dla osób, które szukają zaproszeń w stylu rustykalnym, jak i dla tych, którzy po prostu chcą sięgnąć po ekologiczne rozwiązania.

Ekologiczne zaproszenia ślubne z motywem lasu – idealny duet

Jaki motyw przewodni może być lepszy dla zaproszeń ślubnych ekologicznych, niż motyw lasu i natury? To przecież idealny duet! Zaproszenia ślubne leśne, takie, jak to, idealnie oddają poprzez projekt ducha eko rozwiązań, które kryją się w formie, czyli w samym papierze kukurydzianym!

Zaproszenia ślubne ekologiczne – piękne i przyjazne środowisku

Nasze zaproszenia ślubne składane przypadną do gustu wielu osobom – tym, którzy dbają o środowisko; fanom leśnych, roślinnych motywów; osobom, które szukają czegoś mniej klasycznego i zobowiązującego oraz tym, którzy poszukują zaproszeń ślubnych leśnych na rustykalny ślub.