Kwiatowy agat. Zielone zaproszenia ślubne z liśćmi w szarej kopercie

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Kwiatowy agat

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Kwiatowy Agat

Księga gości

Księga Gości do projektu Kwiatowy Agat

Plan stołów

Plan stołów do projektu Kwiatowy Agat

Zaproszenia ślubne zielono-złote – dobrany duet

Piękne, zielono-złote zaproszenia z motywem liści i szarą kopertą Kwiatowy Agat to gratka dla fanów delikatniejszych kompozycji w bardziej stonowanych kolorach. Pozwól się oczarować magii Kwiatowego Agatu.

Nie ważne, czy marzą Ci się zaproszenia ślubne inspirowane leśnymi roślinami, szlachetnymi kamieniami czy po prostu lubisz zielony – zaproszenia ślubne Kwiatowy Agat spełniają wszystkie te wymagania. Piękna, ciemnozielona barwa, wokół której zorganizowana jest całość elementów dekoracyjnych, uzupełniona jest o motyw liści i złote esy-floresy. To idealne zielone zaproszenia dla osób, które planują ślub lub wesele w plenerze albo po prostu kochają naturę i kolor zielony.

Zielone zaproszenia w szarej kopercie – rozważne i romantyczne

Zaproszenia ślubne zielone, zwłaszcza te z dodatkiem złota, to często bardzo wyszukane projekty. Tym razem mamy do czynienia z delikatniejszą, mniej formalną propozycją, idealną na imprezę w plenerze albo rustykalne wesele z dużą ilością zielonych roślin. Szara koperta nadaje całości prostoty, ale także wysmakowania.

Zielono-złote zaproszenia ślubne z motywem liśćmi – dla kogo?

Po zaproszenia ślubne zielono-złote powinny sięgnąć zarówno osoby, które lubią wybierać modne rozwiązania – zieleń i złoto to jeden z najbardziej pożądanych kolorystycznych duetów – jak i te, które po prostu lubią zieleń. Złoto-zielone zaproszenia ślubne jak Kwiatowy Agat, w których to zielony stanowi przewagę, a złoto jest jedynie dodatkiem, dobrze sprawdzą się przy plenerowych i rustykalnych imprezach. Zaproszenia złoto-zielone są idealne dla wszystkich fanów i fanek delikatnych, romantycznych i botanicznych propozycji.