Boho Zima – zimowe zaproszenia ślubne w stylu boho

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Boho zima

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Boho zima

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Boho zima

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Boho zima

Jasne zaproszenia ślubne w zimowej stylistyce

Zaproszenia ślubne zimowe bardzo często nawiązują do tematyki świątecznej – choć nie zawsze. Zazwyczaj też operują dwoma kolorystycznymi zestawieniami – czerwieni i zieleni oraz błękitu i srebra. Ale my przygotowaliśmy dla was coś zupełnie nowego – zimowe zaproszenia ślubne w stylu boho. 

Zapraszamy was do magicznej zimowej krainy w klimatach boho. Zacznijmy od kolorystyki – niezwykle jasnej, ale i nieco przygaszonej i stonowanej. Główną rolę grają tu beże, zgaszona pomarańcz oraz zieleń – a więc barwy typowe dla boho. Przejdźmy do elementów dekoracyjnych – choć zaproszenia ślubne są zimowe, to znajdziemy tu przede wszystkim gałązki eukaliptusa i kwiaty róży. Żeby jednak zachować zimowy klimat, połączyliśmy je z gałązkami świerku. I w końcu grafika, która szybko przyciąga wzrok – leśne zwierzęta ubrane w klasyczne, zimowe swetry, owinięte ciepłymi szalikami – w końcu to zima! 

Jak połączyć boho z zimą?

Właśnie tak – sięgając po emblematyczne dla obu tematów elementy i umiejętnie je łączyć. Świerk i leśne zwierzęta umiejętnie wkomponowano w boho kolorystykę. Całość dopełniają urocze ubranka zwierząt, które przywodzą na myśl długie zimowe wieczory spędzone przed kominkiem z kubkiem gorącego kakao w dłoni. Te zimowe zaproszenia ślubne przypadną więc do gustu osobom, które kochają zimę, ale szukają czegoś mniej oczywistego.

Zaproszenia ślubne zimowe z nutką boho – dla kogo?

Boho Zima to niezwykle delikatne, jasne zaproszenia ślubne. Idealnie skomponują się z innymi dodatkami w takiej kolorystyce – beży i kremów, zgaszonych pasteli, jasnych zieleni i błękitów. Boho Zima to także świetna propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych białych – choć mamy tu nieco koloru, całość jest niezwykle jasna.