Stokrotki – delikatne, żółto-białe zaproszenia ślubne w stokrotki

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Pastelowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Stokrotki - Dodatki weselne

Księga gości

Stokrotki - Księga gości

Plan stołów

Stokrotki - Plan stołów

Zaproszenia na ślub Stokrotki – urocze i delikatne

Stokrotki to urocze, niezwykle jasne zaproszenia ślubne, w których uchwyciliśmy letnie promienie słońca. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych kwiatowych o mniej zobowiązującej formie, koniecznie sprawdźcie nasze zaproszenia na ślub Stokrotki.

Są tacy, którzy kochają róże, tacy, którzy kochają egzotyczne, kolorowe kwiaty i tacy, dla których najpiękniejszy bukiet to ten złożony z kwiatów, które znaleźć można na łące. Jeśli zaliczacie się do tej ostatniej grupy i kochacie piękno tkwiące w prostocie i swojskości, nasze żółte zaproszenia ślubne Stokrotki z pewnością przypadną Wam do gustu.

Rustykalne zaproszenia ślubne kwiatowe ze stokrotkami i słonecznikiem

Na białym tle umieściliśmy piękne stokrotki – czasem solo, a czasem w duecie z równie słonecznym i urzekającym słonecznikiem. Stokrotki, choć o białych płatkach, zdecydowanie odróżniają się od tła. Po pierwsze, płatki nie tyle są białe, co delikatnie kremowe. Po drugie zastosowaliśmy tu swego rodzaju optyczną iluzję, dzięki której kwiaty wyglądają jakby namalowane za pomocą akwareli na papierze o nierównej strukturze. Kolor nie jest więc jednolity – przeróżne odcienie mieszają się ze sobą, przechodząc swobodnie z jaśniejszych tonacji w te ciemniejsze – tak, jakby na płatkach stokrotek nieustannie tańczyło światło.

Zaproszenia ślubne cottagecore

Nasze żółto-białe zaproszenia ślubne ze stokrotkami i ślicznym słonecznikiem śmiało można zaliczyć do zaproszeń na ślub w stylu cottagecore. Ta internetowa estetyka ponad wszystko upodobała sobie pochwałę prostego, ale pięknego życia w otoczeniu przyrody. Jeśli i na Waszej twarzy pojawia się uśmiech na myśl poranku w ogrodzie, przydomowych grządkach czy pikniku na łące pełnej stokrotek, żółte zaproszenia ślubne Stokrotki są idealnym wyborem dla Was.