Zaproszenia ślubne – podróż w nieznane

Ślub jest jak początek wielkiej podróży. Warto ją rozpocząć w otoczeniu swoich najbliższych. A jak lepiej zaprosić gości na taką okazję, niż wręczając im weselny bilet, ślubny paszport albo mapę, która zaprowadzi ich wprost w nasze progi? Oto oryginalne zaproszenia ślubne z motywem podróży. Nie tylko dla obieżyświatów!

Zaproszenia ślubne kojarzą się z kilkoma popularnymi motywami oraz dość konkretną paletą barw, ale kto powiedział, że tak musi być? I czy nietypowe zaproszenia ślubne nie mogą być eleganckie? Na szczęście na rynku jest coraz więcej takich zaproszeń ślubnych. Motyw podróży jest jednym z ciekawszych tematów, który przypadnie do gustu zarówno osobom kochającym zwiedzanie odległych zakątków świata, jak i tym, którzy podróż rozumieją także metaforycznie.

Zaproszenia ślubne z motywem podróży – oryginalne, ale i eleganckie

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne zaproszenia ślubne podróżnicze w wielu wydaniach. Wśród zaproszeń ślubnych z motywem podróży znajdziecie bilety lotnicze oraz kolejowe paszporty na ślub a także mapy. Te ostatnie oferujemy zarówno w bardziej kolorowej wersji żywcem wyjętej z atlasu geograficznego, minimalistycznej wersji w brązowych barwach oraz niezwykle eleganckiej kombinacji bieli i złota. Ale to nie wszystko, bowiem w tej kategorii znajdują się także inne zaproszenia ślubne motyw podróży można rozumieć także nieco szerzej. Dlatego coś dla siebie znajdą tu fani jazdy na rowerze czy górskich wędrówek. 

Zaproszenia ślubne podróżnicze – czy tylko dla fanów podróżowania?

Nietypowe zaproszenia ślubne z motywem podróży mogą przybierać różnorodne formy v kolorowe, wesołe i niezobowiązujące; stonowane, eleganckie i wyszukane; minimalistyczne, alternatywne i oryginalne. Nie musicie być obieżyświatami, aby cieszyć się z tych oryginalnych zaproszeń ślubnych podróżniczych. Zabierzcie swoich gości w cudowną, radosną podróż!