Linearne – eleganckie zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Linearne

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Dodatki weselne do zaproszenia Linearne

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Linearne

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Linearne

Zaproszenia ślubne na kukurydzianym papierze w nowoczesnym wydaniu

Coraz więcej par szukając idealnych zaproszeń ślubnych, sięga po propozycje jak najbardziej minimalistyczne. W takich zaproszeniach ślubnych głównej roli nie grają wymyślne grafiki i elementy ozdobne, ale prostota i przemyślana forma. Zamiast dużej liczby barw – dwa, trzy podstawowe kolory. Jednak jedno pozostaje niezmienne – minimalistyczne zaproszenia ślubne są nadal eleganckie. Właśnie takie wrażenie robią zaproszenia ślubne Linearne.

Linearne to nowoczesne zaproszenia ślubne dla osób, dla których ważna jest jakość, detal i przemyślany projekt. Nie ma tu ani jednej zbędnej rzeczy. Pozostała jedynie esencja. Jedynym elementem, który można by uznać za dekoratywny, jest pionowa linia na froncie zaproszeń, która dzieli przestrzeń na dwie części – tę z tytułem i tę z imionami narzeczonych. W projekcie Linearnych użyliśmy dość oszczędnego, ale bardzo eleganckiego fontu, który nadaje całości niezwykłej wytworności. Jedynymi elementami graficznymi oprócz tekstu są niewielkie, proste ikony, które informują gości o najbardziej pożądanej formie prezentu.

Jasne zaproszenia ślubne – nowoczesne i delikatne

Minimalizm wprowadza w Linearne także kolor. Są to jasne zaproszenia ślubne wykonane na rustykalnym papierze kukurydzianym połączone z ciemnym fontem. Nie są to zaproszenia ślubne białe, ale z pewnością jest to ciekawa propozycja także dla osób, które szukają właśnie białych zaproszeń. Zaproszenia oparte na takich barwach jak kremowy czy beżowy charakteryzują się nie tylko prostotą, ale także elegancją i pewnym ciepłem, które uzyskuje się dzięki zastosowaniu koloru w ciepłym właśnie odcieniu.

Zaproszenia ślubne Linearne – dla kogo?

Te eleganckie zaproszenia ślubne przypadną do gustu nie tylko fanom minimalizmu, ale i niewyszukanej elegancji i nowoczesnej, współczesnej wersji luksusu. Zamiast niezliczonych dekoracji, postawiono w tym projekcie na jakościowy design, gustowne połączenie kolorystyczne i odpowiedni font.