Białe Kwiaty – delikatne zaproszenia ślubne biało-zielone

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Białe kwiaty

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

białe kwiaty - Dodatki weselne

Księga gości

biale kwiaty - Księga gości

Plan stołów

biale kwiaty - Plan stołów

Białe Kwiaty – nieprzemijająca klasyka wśród zaproszeń na ślub

Dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią sobie klasyczną elegancję; dla wszystkich, dla których najważniejszym kolorem ślubu jest biel; dla wszystkich, którzy poszukują ponadczasowego piękna – dla wszystkich tych osób zaprojektowaliśmy biało-zielone zaproszenia ślubne Białe Kwiaty.

Biało-zielone zaproszenia ślubne w kwiaty

Mody i trendy, także w branży ślubnej, pojawiają się i znikają. Wiele par poszukując inspiracji dla kolorów przewodnich, kwiatów i wystroju, stara się wybierać elementy, które będą wyglądać atrakcyjnie zarówno dzisiaj, jak i za wiele lat, kiedy małżonkowie i ich bliscy będą wracać wspomnieniami do tego dnia. Jednym z takich ponadczasowych wyborów jest biel, która zawsze kojarzyła się i kojarzyć się będzie ze ślubem. Podążając tym tropem, postanowiliśmy stworzyć gustowne, biało-zielone zaproszenia na ślub z kwiatami i liśćmi, które zachwycać będą niezależnie od daty.

Zaproszenie ślubne w białe kwiaty

Na białym tle umieściliśmy gęste kompozycje składające się z białych kwiatów i zielonych liści. Biel płatków została nieco złamana szarością i kremem, aby kwiaty mogły wyraźnie odciąć się od jasnego tła. Jeśli zaś chodzi o zieleń, sięgnęliśmy po chłodny, stonowany odcień w stylu szałwi. Listki, mniejsze i nieco większe, przeplatają się z gałązkami delikatnej, zwiewnej paproci i bielą różnorodnych kwiatów. Tym samym, choć paleta kolorystyczna jest dość ograniczona, same zaproszenia nie wypadają zbyt skromnie, czarując bogatym wyborem form, kształtów i rozmiarów roślinności.