Atramentowe – minimalistyczne zaproszenia z motywem niebieskim

Nowoczesne zaproszenia niebieskie

Projekt Atramentowe to urzekające minimalistyczne zaproszenia niebiesko-białe, które przypadną do gustu wszystkim fanom i fankom oszczędnej formy i jasnych barw. Niesamowity efekt atramentowego rozmycia przywodzi na myśl żyłki marmuru.

Atramentowe to dwustronne zaproszenia ślubne zamknięte w jednej karcie. Projekt oparto na motywie granatowego atramentu rozlewającego się po białej kartce, rozmywającego się, blednącego i przechodzącego ostatecznie w jasny błękit. Całość jest niezwykle delikatna i przywodzi na myśl chociażby żyłkowany marmur. Tym samym Atramentowe to typowo minimalistyczne zaproszenia ślubne, opierające się na niejednoznacznej formie oraz dwóch przewodnich kolorach – bieli i błękicie. Jednak aby całość nie wypadła zbyt chłodno, całość uzupełniono o ciepłą, kremową barwę miejscami zahaczającą nawet o jasny pomarańcz. 

Błękit – jak zestawić ten kolor?

Zaproszenia ślubne niebieskie i błękitne często kojarzą się z zaproszeniami zimowymi, ale nie zawsze tak musi być. Oczywiście, zaproszenia ślubne z motywem niebieskim świetnie sprawdzą się u osób, które sakramentalne ‘tak’ powiedzą sobie zimą, ale takie zaproszenia z powodzeniem można wykorzystywać przez cały rok. Niebieski, a zwłaszcza jasny niebieski, idealnie komponuje się z bielą, beżami i złotem, tworząc razem minimalistyczną i niezwykle elegancka mieszankę. Błękit idealnie uzupełniać będą także inne pastele, jak jasny róż, pomarańcz, fiolet czy seledyn. Oczywiście nie można pominąć ponadczasowego zestawienia błękitu i srebra – takie połączenie idealnie sprawdzi się u osób, które marzą o ślubie w stylu glamour.

Minimalistyczne zaproszenia niebiesko-białe – dla kogo?

Atramentowe to nowoczesne i eleganckie zaproszenia ślubne idealne dla osób, które uwielbiają minimalistyczne projekty. Chłodna paleta kolorystyczna nadaje całości luksusowego charakteru, a ograniczona kolorystyka – niebieski, biel i kremowy – sprawia, że niezwykle łatwo wkomponować te zaproszenia do naszej wizji ślubu i wesela.

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Atramentowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Atramentowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Atramentowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Atramentowe