Atramentowe – minimalistyczne zaproszenia z motywem niebieskim

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Atramentowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Atramentowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Atramentowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Atramentowe

Nowoczesne zaproszenia niebieskie

Projekt Atramentowe to urzekające minimalistyczne zaproszenia niebiesko-białe, które przypadną do gustu wszystkim fanom i fankom oszczędnej formy i jasnych barw. Niesamowity efekt atramentowego rozmycia przywodzi na myśl żyłki marmuru.

Atramentowe to dwustronne zaproszenia ślubne zamknięte w jednej karcie. Projekt oparto na motywie granatowego atramentu rozlewającego się po białej kartce, rozmywającego się, blednącego i przechodzącego ostatecznie w jasny błękit. Całość jest niezwykle delikatna i przywodzi na myśl chociażby żyłkowany marmur. Tym samym Atramentowe to typowo minimalistyczne zaproszenia ślubne, opierające się na niejednoznacznej formie oraz dwóch przewodnich kolorach – bieli i błękicie. Jednak aby całość nie wypadła zbyt chłodno, całość uzupełniono o ciepłą, kremową barwę miejscami zahaczającą nawet o jasny pomarańcz. 

Błękit – jak zestawić ten kolor?

Zaproszenia ślubne niebieskie i błękitne często kojarzą się z zaproszeniami zimowymi, ale nie zawsze tak musi być. Oczywiście, zaproszenia ślubne z motywem niebieskim świetnie sprawdzą się u osób, które sakramentalne ‘tak’ powiedzą sobie zimą, ale takie zaproszenia z powodzeniem można wykorzystywać przez cały rok. Niebieski, a zwłaszcza jasny niebieski, idealnie komponuje się z bielą, beżami i złotem, tworząc razem minimalistyczną i niezwykle elegancka mieszankę. Błękit idealnie uzupełniać będą także inne pastele, jak jasny róż, pomarańcz, fiolet czy seledyn. Oczywiście nie można pominąć ponadczasowego zestawienia błękitu i srebra – takie połączenie idealnie sprawdzi się u osób, które marzą o ślubie w stylu glamour.

Minimalistyczne zaproszenia niebiesko-białe – dla kogo?

Atramentowe to nowoczesne i eleganckie zaproszenia ślubne idealne dla osób, które uwielbiają minimalistyczne projekty. Chłodna paleta kolorystyczna nadaje całości luksusowego charakteru, a ograniczona kolorystyka – niebieski, biel i kremowy – sprawia, że niezwykle łatwo wkomponować te zaproszenia do naszej wizji ślubu i wesela.